KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13125085
nr 1312 5085
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Provtryck. Haskel 151. Oramat löst blad. Signerad. Motivet: 23,5x32 cm, bladets mått: 46x56cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:29:09
3/3 11:09:59
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander